Android işletim sistemli cep telefonunuz üzerinden Eskişehir haberlerini okuyun X5xsq10
Android işletim sistemli cep telefonunuz üzerinden Eskişehir haberlerini okuyun X5xsq10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Android işletim sistemli cep telefonunuz üzerinden Eskişehir haberlerini okuyun

YazarMesaj
nullsix
Yeni Üye
Yeni Üye
nullsix

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/07/11

Android işletim sistemli cep telefonunuz üzerinden Eskişehir haberlerini okuyun Empty
MesajKonu: Android işletim sistemli cep telefonunuz üzerinden Eskişehir haberlerini okuyun   Android işletim sistemli cep telefonunuz üzerinden Eskişehir haberlerini okuyun EmptyPtsi Tem. 04, 2016 12:45 am

Siz de Android cep telefonu kullancısı iseniz, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eskisehirhaber.tc sayfasındaki uygulamayı indirerek, en güncel Eskişehir haberlerini takip etme fırsatı bulabilirsiniz.

Eskişehir haber mobil uygulaması, tamamen ücretsizdir. Bu uygulama, tüm Android kullanıcıları tarafından en kolay şekilde indirilebilecektir.

www.eskisehirhaber.tc tarafından geliştirilen Eskişehir haber uygulamasını, bütün Eskişehirlilere şiddetle tavsiye ederiz.

Uygulama sayesinde, Eskişehirspor haberlerini de yakından takip etme fırsatı bulabileceksiniz. Eskişehirspor’un PTT 1.Lig’de oynayacağı maçların skorları, bu maçlar ile ilgili analizler, PTT 1.Lig ve Spor Toto Süper lig puan durumu ile çok daha fazlası, Eskişehir haber uygulamasında sizleri beklemektedir. Eskişehirli herkes, uygulamayı tereddüt etmeden indirebilir.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Teknoloji Haberlerini Buradan oku
» Eskişehir Halı Yıkama - Haliyikaeskisehir.com
» Eskişehir İş Güvenliği - 0222 225 45 07
» Fenerbahçe ile ilgili en son transfer haberlerini fenerbahcegercekleri.com ile takip edin
» Canlojistikvinc.com - Eskişehir vinç kiralama Firması