Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin X5xsq10
Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin X5xsq10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin

YazarMesaj
dilokullari1
Yeni Üye
Yeni Üye
dilokullari1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/04/14

Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin Empty
MesajKonu: Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin   Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin EmptyÇarş. Nis. 30, 2014 1:03 pm

Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin 5jtanl

Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, dil eğitimindeki görüş karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve bunun yanında istikrarsızlığın sebep olduğu etmenleri aradan çıkarmak amacıyla bir ingilizce eğitim programı sunarak yabancı dil öğrenmek isteyenlere düzgün bir eğitim süreci geçirmelerini hedeflemektedir.

İlk başta hitap ettiği sektör mensuplarının etkilerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, isteklerini karşılayarak olumlu tepkiler alabilen Avitaion English Center Dil kursları, kesin adımlarla ilerlediği yolda alakalı sektörlerin İngilizce eğitiminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Öğretim amaçlı sürdürdüğü kurumda farklı bölümlerde ilk tercih haline üst düzeyde devam ettiği eğitimler, şahısa özgü programlama eğitimleri yahut en fazla 4 kişilik odalarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

Avitaion English Center Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrenim aşamasındaki kişilere üst düzey yabancı dil gelişimlerini çok iyi seviyede başarıya daha iyiye taşımasına bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

İngilizce öğrenim süresi zarfında işinde uzman bir kadro tarafından, eğitimde başarının başlıca etkenin öğretmen olduğunun bilincinde olan Avitaion English Center Dil kursları, bu doğrultuda özverili ve sorumlu bir tutum izlemektedir. Şahıslara ve kurumlara özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaç edinen AEC İngilizce Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

AEC Dil Okulları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü gibi ödülleri alarak verdiği ingilizce kurslarının kalite ve sağlamlığını belgelendirmiş ve Pilot İngilizcesi alanındaki özenini, kurumsallığını, istikrarlılığını ispat etmiştir.

Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C Programlama Öğrenin !
» Yemek Oyunları ile Eğlenerek Tarifler Öğrenin
» Budakim.com adlı biyografi sitesi ile kim kimdir öğrenin
» Yarışma başvuruları yapmayı tvyarismalari.com sayesinde öğrenin!
» Hindistanvize.org sayesinde nasıl Hindistan vizesi alabileceğinizi öğrenin