" Eve Düşen Yıldırım " Dizisi İzleme Adresi X5xsq10
" Eve Düşen Yıldırım " Dizisi İzleme Adresi X5xsq10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

" Eve Düşen Yıldırım " Dizisi İzleme Adresi

YazarMesaj
nullsix
Yeni Üye
Yeni Üye
nullsix

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/07/11

" Eve Düşen Yıldırım " Dizisi İzleme Adresi Empty
MesajKonu: " Eve Düşen Yıldırım " Dizisi İzleme Adresi   " Eve Düşen Yıldırım " Dizisi İzleme Adresi EmptyCuma Mart 16, 2012 8:31 pm

Herkes internetten dizi izlemek için site arasın dursun. Diziizletici.net gerçekten çok güzel bir site olmuş neden diyecek olursanız site tertemiz hiçbir reklam yok ve hergünde güncelleniyor.

Geçen gün suskunlar izledim bu siteden ve hiç takılmadan süper bir şekilde izleyebildim. Diğer siteler gibi reklamlardan da sıkılmadım doğrusu. Dizinin konusuna gelecek olursak 4 arkadaş küçükken bir suç işlerler ve ıslah evine düşerler. Bu onlar için gerçekten çok kötü bir tecrübe olacaktır.
Çünkü ıslah evinde çocuklara tecavüz ederler ve yıllar sonra bu 4 arkadaş denk gelir tecavüz edenleri bulmaya karar verirler. Böylelikle maceramız başlar. Dizi bu sezonun bomba dizilerinden olacağa benziyor.

Bir de yeni dizilerden eve düşen yıldırım izledim. Bu dizide çok güzel bu dizide ise güzel bir kızın babasının ölmesiyle hiç görmediği amcasının köşküne yerleşmesi anlatılmakta. Kız köşkün havasını kaçıracaktır çünkü köşkte 2 tane de delikanlı vardır.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canlı Dizi izleme adresi
» Yalan Dünya Dizisi Bu Sitede
» Son Zamanların En Gözde Dizisi True Detective
» Dizi izleme sitesi
» Online HD Film İzleme Sitesi