Yüzde yüz doğal şampuan bioxcin X5xsq10
Yüzde yüz doğal şampuan bioxcin X5xsq10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yüzde yüz doğal şampuan bioxcin

YazarMesaj
nullsix
Yeni Üye
Yeni Üye
nullsix

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/07/11

Yüzde yüz doğal şampuan bioxcin Empty
MesajKonu: Yüzde yüz doğal şampuan bioxcin   Yüzde yüz doğal şampuan bioxcin EmptyCuma Haz. 13, 2014 10:20 pm

Arkadaşlar kullandığım ürün biraz saçları sertleştiriyor ancak bunu benim gibi saçları aşırı yağlı olan arkadaşlarım muhtemelen umursamayacaktır bile. Çünkü hani derler ya damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye. Gerçekten o hesap benimkisi. İnanılmaz derece yağlanırdı hatta abartmış olmak istemem ama elimi saçıma sürdüğüm de resmen elime yağ birikiyordu ve bu bir iki günlük bir şey değil kaldığım yer itibarı ile çok nemli ve çabuk terlenen bir yer olduğu için sabah akşam duş almak zorunda kalıyorum. Hatta gün geliyor gün ortasında bile girdiğim oluyor. Ama buna rağmen hala saçlarım yağlanıyor ve artık bu durumdan nefret etmeye başladım bir an önce kurtulmak istiyorum çünkü çevremden de olumsuz yorumlar alıyorum.
Bundan kurtuldum Bioxcin kullanmaya başladım ilk başlarda hepsinde olduğu gibi net bir şekil de değişiklik olmadı. Ama bir süre geçtikten sonra yağlanma sorunum azalmaya başladı ve şuan neredeyse saçlarım bir gün boyunca ilk yıkamış gibi kalıyor diyebilirim. Ben bile o durumdan kurtulduysam sizde kurtulursunuz umarım. Ben memnun kaldım tavsiye ederim. Tabi karar sizin….

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kerastase Şampuan, Loreal Şampuan, Saç Kremi - Sacexpert.com
» Bioxcin Ürünleri Satış Sitesi
» Kerastase şampuan satış adresi
» Otokopuk.net üzerinden aracınıza şampuan alabileceksiniz
» % 100 Doğal ve Organik tarhana